FAQ • IN DA BOX
4 grudnia 2016

FAQ

FAQ- Czyli najczęściej zadawane pytania

Co znajduje się w naszych boxach?

W naszych pudełkach znajdują się min. 4 produkty, pochodzące od polskich producentów, oraz wyselekcjonowane przez nas z największą starannością oraz karty do zdjęć, naszego projektu. Czasami też dodatkowe produkty naszego projektu – jak metryczki, bileciki itp…

W zależności od tego, który box wybrałeś, otrzymujesz zestaw startowy, który wybierasz z pośród dostępnych w naszym sklepie lub comiesięczną niespodziankę, jakimi są pudełka subskrypcyjne.

Jak zapłacić za zamówienie?

Za swoją subskrypcję płacisz przy zamówieniu, za pomocą przelewu bankowego. Po złożeniu zamówienia otrzymujesz dane potrzebne do jego wykonania. A na jego otrzymanie czekamy do 7 dni roboczych. Po upływie tego czasu, jeśli zamówienie nie zostanie opłacone, zostaje anulowane. Pamiętaj że Twoje dane są w 100% bezpieczne i z pewnością nie trafią w niepowołane ręce.

Dla kogo jest in da box?

In da box jest właściwie dla każdego. Możesz sprawić prezent przyszłym, lub obecnym rodzicom. A możesz także zamówic nasze boxy dla siebie i swojej rodziny.

Ile kosztuje box?

Cena Twojego boxu uzależniona jest od rodzaju, jaki wybierzesz. Masz do wyboru 3 rodzaje boxów startowych, oraz subskrypcję. dłużej zostaniesz z nami, tym mniej zapłacisz, a cena boxu zaczyna się już od 120 PLN/miesięcznie razem z dostawą (przy subskrypcji 6-miesięcznej).

Ile kosztuje przesyłka

Twój box zostanie dostarczony do Ciebie naszym zaufanym kurierem. Opłata za przesyłkę jest stała i wynosi zawsze 15 PLN. Jej koszt nie jest wliczony w cenę boxu przy pudełkach startowych, natomiast przy subskrypcji nie ponosisz już żadnych dodatkowych kosztów.

Istnieje możliwość zamówienia pudełek również za granicę. W tym przypadku koszty przesyłki ustalane są indywidualnie, dlatego przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt mailowy na adres hello@indabox.pl, abyśmy mogli ustalić wysokość kosztów.

Czy muszę podpisywać umowę?

Oczywiście, że nie. Aby zapisać się do subskrypcji nie jest wymagana żadna umowa. Płacisz tylko za box, oraz przesyłkę (w przypadku pudełek startowych, lub wysyłki za granicę)

Czy wiadomo co się znajduje w paczce?

W przypadku boxów startowych, ich zawartość jest wyszczególniona, natomiast w subskrypcji paczka jest niespodzianką. Każdego miesiąca przygotowujemy dla Ciebie zestaw nowych, wyjątkowych produktów. Produktów, które poznasz dopiero, gdy otworzysz swój box. Zaufaj nam, a będziesz zadowolony!

Kiedy otrzymam swoją paczkę?

Na boksy subskrypcyjne zapisy prowadzimy od 1-ego do 20-ego dnia miesiąca. Wysyłkę boxów rozpoczynamy z początkiem kolejnego miesiąca, zatem możesz się ich spodziewać do ok. 10 dnia miesiąca. W przypadku boxów startowych – wysyłamy je w ciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

Gdzie mogę ponownie kupić te produkty?

Na naszej stronie internetowej, facebooku, oraz instagramie znajdziesz opisy i nazwy producentów naszych produktów. W większości produkty te są do kupienia pojedyńczo. Jednak pamiętaj, że część z nich zostają wyprodukowane specjalnie dla nas i są dostępne jedynie w naszych boxach.

Jak mogę zrezygnować z subskrypcji?

Z subskrypcji możesz zrezygnować w każdym dowolnym momencie – bez żadnych konsekwencji. Wystarczy, że wyślesz maila z taką informacją na hello@indabox.pl. Z subskrypcji na kolejny miesiąc możesz zrezygnować do 20 dnia każdego miesiąca.

Co jeśli coś pójdzie nie tak?

Nieustannie pracujemy nad tym, żeby tak nie było. Jeśli jednak zdarzy się nam wpadka, poinformuj nas o tym. Zrobimy wszystko żeby to naprawić. Nikogo nie zostawimy bez opieki.